Strona Nandiego

foto + graf + blog (od 1997 roku)

Czwartek, 30 czerwca 2022 roku. Imieniny: Emilia, Lucyna, ArnoldKalendarz Majów

kalendarz majów

Kalendarz Majów skończył się na dacie (wg naszego kalendarza) 21 grudnia 2012.

.. po czym zaczął biec od początku (jak to zwykle kalendarze działają). Nic tragicznego się nie stało, chociaż przepowiedzi od kilku lat brzmiały bardzo poważnie, realistycznie a osoby wypowiadające się w tej kwestii były przekonane o swoich precyzyjnych scenariuszach...

 

przykład jednej z przepowiedni...

 

NIBIRU
2007-04-15, odległość od Słońca - a = 15 jednostek astronomicznych (AU) :
Planeta X (Nibiru) porusza się pod płaszczyzną ekliptyki i znajduje się w idealnym miejscu do rozpoczęcia obserwacji przez Southern Pole Telescope na Biegunie Południowym.

2009-05-15, a = 11 AU : Nibiru znajduje się na odcinku orbity równoległym do Pasa Asteroidów (Planetoid). Jest on już dostępny dla obserwatorów na półkuli południowej Ziemi dysponujących mocnymi lornetami i mniejszymi teleskopami. Widziany jest w postaci czerwonawego, słabo świecącego obiektu.

2011-05-15, a = 6,5 AU : Nibiru znajduje się dokładnie naprzeciw Słońca (w kwadraturze z Ziemią) i jest widoczna już gołym okiem na półkuli południowej. Widoczna jest ona także we dnie i jako jasny obiekt nocny.

2012-12-21, a = 3 AU : Nibiru przechodzi przez ekliptykę na północną półkulę nieba. Powoduje to silny wpływ elektryczny** Słońca. Planeta X będzie postrzegana z Ziemi jako drugie słońce w kolorze jaskrawej czerwieni, jego średnica kątowa będzie równa średnicy Księżyca w pełni i widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy. Ziemi grożą impasty asteroidów i pomniejszych meteoroidów, a co za tym idzie trzęsienia ziemi i wywołane przez nie tsunami oraz podwyższenie aktywności wulkanicznej spowodowana synergicznym działaniem pól grawitacyjnych Słońca, Księżyca i Nibiru.

2013-02-14, a = 2,85 AU : Nibiru przechodzi przez peryhelium, co powoduje maksymalną interakcję ze Słońcem. To będzie najbardziej niebezpieczny okres dla Ziemi - dojdzie do erupcji Superwulkanu Yellowstone i innych, a co za tym idzie zima poerupcyjna/poimpaktowa i możliwa zmiana osi obrotu Ziemi (i zarazem kolejne przebiegunowanie) wskutek gry sił grawitacyjnych Słońca i Nibiru.

2013-07-14, a = 3,3 AU : Nibiru zaczyna się oddalać, jej tarcza widziana na ziemskim niebie północnym zaczyna się powoli zmniejszać. Wciąż jest widziana jako jasne ciało niebieskie z długim, masywnym ogonem jak kometa. Kataklizmy na Ziemi zmniejszają swą intensywność. Jeżeli Nibiru jest tzw. brązowym karłem, to jego orbita może ulec zmianie i zmianie ulegnie także czas obiegu Planety X, podobnie jak to było z kometą Hale-Boppa w 1997 roku.

2014-07-01, a = 5,6 AU : Planeta X oddala się od wnętrza Układu Słonecznego. Na Ziemi kończą się kataklizmy, a ci, co je przeżyli odbudowują cywilizację...

Jeszcze inne spojrzenie...

 

Dzień 21 grudnia 2012 jest dniem kiedy według wierzeń Majów ten Pierścień Światła jak rzeka wpłynie i zetknie się z naszą planetą. Wywoła potężne zmiany nie tylko na naszym globie, ale również w psychice i ciele człowieka. Rozwinie wyższą jego świadomość. Nowe elekromagnetyczne pole, bardziej wysoka częstotliwość zmieni ludzkie ciało na tak zwane semi-eteryczne. Podniesie na wyższą świadomość. Nastąpi wyższy rozwój w ewolucji człowieka.

 

Tą wibrację nazywa się również energią lub promieniowaniem Manasik, która jest naszym pojazdem w transformację i transmutację, w podniesieniu na wyższy poziom świadomości - Świadomości Chrystusa. Manasik energia jest niczym innym jak Świadomością Chrystusa.

 

Pierścień Światła nie jest nowym zjawiskiem. Znany był przez starożytnych greków i rzymian. Nazywali go Złotym Wiekiem. A owe 11 000 lat ciemności, galaktyczną nocą.

 

Energia Manasik jak wyliczyli astrofizycy podróżuje po wszechświecie z prędkością ok 29 km /sek. Według nich Energia ta przekroczy granice Ziemi z prędkością 208 800 km/godz. Takie wejście światła w naszą sferę i o tak dużej częstotliwości spowoduje w nas przemiany o wielkości zależnej od naszego aktualnego stanu., (oczyszczenia) "...za jednym mrugnięciem oka..."

 

Energia Manasik ma spirytualną naturę i po okresie ok 11 000 lat galaktycznej nocy na Ziemi zapali 2000 lat światłości - oświecenia, w każdej jego formie, tak duchowej jak i fizycznej. Człowiek gwałtownie przyśpieszy proces własnej ewolucji.

 

Przed zbliżającą się wielką energią czystego światła płynie również tak zwany Null-Zone lub Nebula - Strefa Zero. W tych ostatnich dniach, kiedy pas światła będzie stykał się z Ziemią na naszym globie pole magnetyczne spadnie niemal do zera. Wytworzy się próżnia. To zjawisko zmieni biegunowość Ziemi.

 

Encyklopedia Wikipedia pisze: Nebula, nazwa łacińska-nebulea, jest to chmura lub kurz, gas i plasma oddzielająca dwa rożne środowiska o innych wibracjach, niczym ściana. Orginalnie Nebula jest również określeniem na astrologiczny obiekt. Często nazywa się tak drogę mleczną ,lub (przykład) Galaktyka Andromeda inaczej też zwana - Andromeda Nebula. Odnosi się do również do komet.

 

Strefa Zero jest to więc obszar bardzo mocno skompresowanej energii, w którym pola elektromagnetyczne przenikają się bardzo mocno i zarazem odpychają się od siebie.

 

Oba te pola muszą się nawzajem przetransmutować w nowy typ magnetyzmu. W konsekwencji nastąpi nowa zmiana pola elekromagnetycznego na Ziemi, co już stopniowo widzimy w codziennym życiu.

 

Na Ziemi zaistnieje inne pole magnetyczne o bardzo dużej częstotliwości. Wszystkie te zmiany będą powodować większą aktywność wulkanów, nagłe zmiany klimatu, silne wiatry i trzęsienia ziemi. Czym bardziej będzie zbliżał się Pas Światła do Ziemi tym ta aktywność się zwiększy.

 

Obecność Strefy Zero jest przewidziana ok 110 do 144 godzin (5-6 dni). W tym czasie będzie bardzo ważne jakie będziemy posiadać ciała. W ciałach nieharmonijnych proces ten wywoła gwałtowny szok. Osoby posiadające ciało "czyste" łatwiej zniosą transformację, łatwiej przyswoją wyższe wibracje kosmiczne. Zaczną się budzić zdolności telepatyczne i telekinetyczne. Po przejściu Strefy Zero nastąpi wielka ciemność (ok 36 - 75 godz). A po tej ciemności niespodziewanie wyłoni się zupełna jasność. Atmosfera zmieni się gwałtownie z wielkiej ciemnicy w słońce. Zmieni się pole elektromagnetyczne i nastanie nowa era. Ziemia wejdzie w szósty świat.

 

Dużym niebezpieczeństwem dla Ziemi są składowiska broni atomowej i wszystkich elektromagnetycznych Ľródeł. Nadciągająca energia zmieni ich pola działania, mogą wystąpić reakcje łańcuchowe. Jest przewidywane całkowite pozbawienie ludzi prądu elektrycznego. Wysoka wibracja rozładuje wszystkie nasze urządzenia elektryczne.

 

Podczas kiedy nadciągnie Null Zone i nie będzie nic widać z tej gęstej chmury, znikną słońce i gwiazdy, na Ziemi gwałtownie spadnie temperatura. Jest nawet przypuszczenie, że może osiągnąć - 50 stopni. Świat nagle może się znaleĽć w epoce lodowcowej. Załamanie się pogody może doprowadzić do śmierci wielu ludzi. Również należy spodziewać się wielu nieprzewidzianych zmian i nieoczekiwanych sytuacji. Nie chce przedstawiać więcej katastroficznych wizji ale każdy z nas powinien jednak zdać sobie sprawę w jakim czasie żyjemy i co nas czeka w ciągu najbliższych lat.

 

Wiem również, że nie pozostaniemy bez pomocy. Galaktyczne Federacje pracują nad tym jak pomoc planecie Ziemia. Nie zostawią nas samych podczas tego wielkiego kosmicznego wydarzenia.

 

A co na to świat?

 

Już od dawna trwają wielkie dyskusje w świecie naukowców i nie tylko. W związku z nadciągającymi zmianami na Ziemi również zwiększyła się aktywność UFO. Wiele innych obcych cywilizacji chce nam pomoc. Świat jeszcze tego nie rozumie a nawet się obawia. A dużo z nas w ogóle nie wierzy w istnienie innego życia w innych galaktykach. Cały czas trwają obserwacje Pierścienia Światła z Alkione przez NASA. Już od dawna ONZ jeszcze z prezydentem Reganem i Gorbaczowem zastanawiali się nad tym problemem, jak również nad interwencją UFO. Nie łatwy to temat dla nas ziemian. Zawsze największym wrogiem dla świata jest obawa przed nieznanym.

 

Kiedy już przybędzie do nas ta wielka fala potężnego światła nasza amnezja przestanie istnieć. W człowieku będzie budzić się nowa świadomość i zrozumienie prawd wszechświata.

 

W tym czasie reinkarnowało się na Ziemi wiele bilionów dusz ze wszystkich galaktyk. Dla każdej z nich to wielka szansa i wyzwanie - przekroczenie wielkich furtek i zjednoczenie ze Świadomością Chrystusa.

 

A Ziemia zmierza w El Dorado XXI wieku. Wchodzi w nowy rozdział życia w Złotym Wieku - w erze pokoju - tylko w Świetle.

2 stycznia 2012 Księzniczka Japonii KAORU NAKAMARU wygłosiła oświadczenie mocno odbiegające od poprawnego politycznie dyskursu na temat roku 2012. Księżniczka Nakamaru znana jest społeczności myślących inaczej ze swoich barwnych opowieści o swoich kontaktach z UFO i cywilizacjami pozaziemskimi. Od tego tematu zaczyna też swoją prasową konferencję:Disclose.tv - SHOCKING ANNOUNCEMENT about 2012 Princess in Japan Video
TRANSKRYPT WYPOWIEDZI KSIĘŻNICZKI:

W 1976 miałam pewne doświadczenie duchowe, które otworzyło moją trzecią czakrę i moje postrzeganie oraz pozwoliło mi nawiązać kontakt z UFO oraz inną cywilizacją, która mieszka w środku Ziemi. Od nich właśnie wiem, że 21 grudnia 2012 Ziemia doświadczy 3 dni i 3 nocy całkowitej ciemności - bez Słońca, bez gwiazd, bez prądu - w kompletnej ciemności. Będziemy wówczas w miejscu, które nazywa się Nuru.

Nikt nie informuje mieszkańców Ziemi o tej okoliczności. Rządy o tym wiedzą, ale są zainteresowane jedynie możliwością skorzystania z podziemnych baz rozsianych po całym świecie, w których może się pomieścić 10 tysięcy członków elit.

By sprostać wyzwaniom tej chwili musimy oczyścić naszą duchowość - zarówno fizycznie jak i duchowo. Opowiem Wam jak to zrobić.

Stwórca jest niczym innym jak Światłem. Światło. Miłość i Energia.
Część tej energii miłości mamy w sercu.
Możemy okłamywać innych, ale nie siebie
Każdy z nas ma w duszy tę piękną boską cząstkę
Dlatego się inkarnujemy
To jest nasze wieczne życie w naszym wnętrzu.

By oczyścić duchowość
Co 5 lat od chwili narodzin
Możemy obejrzeć kondycję naszej świadomości
I możemy co 5 lat oczyszczać to, co tego wymaga
Przebaczyć i przeprosić tym, którzy nam zrobili krzywdę albo tym których my skrzywdziliśmy
Robiąc to powiększamy nasze serce
Do którego wkracza złote światło.
W ten sposób się oczyszczamy duchowo
Fizycznie by się oczyścić musimy na pierwszym miejscu zrezygnować z używania aluminium
Puszki aluminiowe to skrajnie toksyczne dla nas naczynia.

Potrzebne są praktyki i ćwiczenia codzienne
My, ludzkie istoty jesteśmy Światłem i Miłością
Mamy w sobie cząstkę Bożą
Którą musimy w sobie odnaleĽć
I to ona się inkarnuje pozostawiając potem ciało
a sama odchodzi do domu
by żyć tam wiecznie.

Znam swoje poprzednie życia na przestrzeni kilku tysięcy lat
Także w różnych częściach świata
Wspomnienia wróciły
Znam języki, których się nie uczyłam
Tak więc koncept inkarnacji jest prawdziwy - doświadczyłam tego.

Świat się bardzo podzielił. Ogromna przepaść powstała pomiędzy ludĽmi, którzy mają taką perspektywę rzeczy, jak opisuję i ludzi, którzy tego w ogóle nie widzą, nie wierzą w tego typu historie albo wręcz pozostaną w energiach ciemności. Ludzie ci narodzą się ponownie na nowej planecie, na nowej Ziemi - już po okresie zawieruchy, wojen i kataklizmów.

Tak więc jesteśmy przygotowani do bardzo pięknej konferencji, która będzie miała już niedługo miejsce….

Poza wystąpieniem Księżniczki na filmie jest przekaz jego autora, który - nie przesądzając, czy słowa Księżniczki okażą się prawdą, czy nie - apeluje o pójście drogą, o której Księżniczka mówi, kodyfikując tę drogę jako wybór Miłości.


"Uwierz sobie i Stwórcy.
Pokochaj siebie i innych.
Pamiętaj, że jesteś istotą duchową, która doświadcza fizyczności,
a nie istotą fizyczną, która doświadcza duchowości.
Obudź się więc, by ludzkość mogła się zjednoczyć
I to rozpoczyna się od Ciebie…"

 

transkrypt by Andreas

I jeszcze kilka interesujących linków na ten temat:

Jak będzie wyglądał koniec świata? Poznaj mroczne Proroctwo Oriona! (E. Forsteman - 'odkrywca' kalendarza Majów)

http://himalaya-wiki.org/index.php?title=Rok_2012

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=357.0

Wywiad z twórcą strony www.uleszka.net